Feladatok

Feladatok
  • Üzleti ügyfelek villamosenergia, földgáz és egyéb közmű számlázásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Számlák számlázási rendszerben történő ellenőrzése
  • Ügyfél és számlázási adatbázisok karbantartása
  • Részvétel a kereskedelmi számlázáshoz, folyamatokhoz kapcsolódó fejlesztések tesztelésében
  • Hibabejelentések kezelése és dokumentálása
  • Részt vesz a hibajavításban, illetve annak koordinálásában
  • Villamos energia, földgáz, távhő, víz, csatornával kapcsolatos napi, heti és havi rendszerességű feladatok ellátása
  • Adatletöltés, adatrendszerezés, adatok ellenőrzése
  • Audit anyagok készítésében való részvétel
  • Közmű szolgáltatókkal való rendszeres kommunikáció

Elvárások

Elvárások
  • Legalább 2 év energetika terén szerzett tapasztalat
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (EXCEL, WORD)
  • Erős problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Hatékony munkavégzés
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság

Előnyt jelent

  • Villamos energia és/vagy földgáz területen szerzett tapasztalat
  • Szakreferensi vagy auditori jogosítvány
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Csapatban való munka szeretete
  • Határozott, proaktív, nyitott személyiség
  • Folyamatos fejlődés és tanulás iránti igény

Amit kínálunk

Juttatások
  • Nettó munkabér igényt kérjük megjelölni a jelentkezéskor
  • Munkába járás támogatása
  • Minden munkavégzéshez szükséges felszerelés biztosítása
  • Egyszerű és korrekt kiválasztási folyamat (1 telefonos és 1 személyes kör)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk évtizedes tapasztalatra épült tudással rendelkezik a villamos energia, távhő, földgáz és víz, összefoglaló néven közmű megtakarítások területen.
Hosszú tapasztalati utunk alatt olyan tudásra tettünk szert, amivel a lehető legrejtettebb, legészrevétlenebb, de annál nagyobb jelentőséggel bíró dolgokat is észreveszünk. Dolgoztunk két fős cégektől kezdve a több tízezer embert foglalkoztató multinacionális nagyvállalatoknak, azokon belül is minden típusú és kategóriájú vállalatnak.

https://claritasfontinum.com/" target="_blank" rel="noreferrer noopener">https://claritasfontinum.com/

Kérjük, hogy küldje el nekünk önéletrajzát!
Interjú időpont egyeztetéshez pedig kérem, hívja a + 36 30 223 9501-es telefonszámot!
Köszönjük.
Cégnév: Claritas Fontinum Energetics Kft