Feladatok

  • Informatika és távközlés ágazat informatika tantárgyainak oktatása
    Oktatott tantárgyak: IKT projektmunka I.-II. , Informatikai és távközlési alapok valamint programozási alapok,
  • vizsgáztatás az iskola szakmai programja szerint
  • egyéb, az iskola Szervezeti és Működési Szabályzatában foglalt, az oktatók számára előírt tevékenységek

Elvárások

  • informatika/informatikatanár szak vagy számítástechnika felsőfokú szakmai végzettség vagy
  • informatikai OKJ-s/SZJ-s végzettség

Előnyt jelent

  • középiskolában, illetve szakképző intézményében megszerzett oktatási tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai előmenetelnek megfelelő fizetés, továbbképzések
  • családias légkör

Céginformáció

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2024.09.01.

Jelentkezéshez kérjük csatolni:
  • fényképes szakmai önéletrajzot,
  • végzettséget, szakképzettséget igazoló iratok másolatát,
  • nyilatkozatot arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez, valamint a pályázati anyagának sokszorosításához, a bírálatban résztvevő személyek által történő megismeréséhez,
  • nyilatkozatot arról, hogy eredménytelen pályázat esetén a pályázó hozzájárul ahhoz, hogy pályázati anyagát a Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum másik szakképző intézménye részére munkakör betölthetősége céljából átadja,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, a pályázó ne álljon a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt, büntetlen előéletű és cselekvőképes legyen, ne álljanak fel vele szemben a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény 44/A. §-ában felsorolt bűncselekményekre vonatkozó kizáró körülmények,
Cégnév: BMSZC Wesselényi Miklós Műszaki Technikum