Feladatok

Közgazdasági egyetemi végzettségű (logisztika szakirány) - logisztika oktató kollégát keresünk.
Feladat: a technikusi (9-13.) évfolyamok tanulmányi előmenetelének segítése, oktatás, tanári feladatok ellátása.

Elvárások

Közgazdasági egyetemi végzettség (logisztika szakirány). Talpra esett pályakezdők jelentkezését sem zárjuk ki!

Előnyt jelent

Talpra esett, határozott személyiség. Logisztikai területen (cégeknél) és oktatásban szerzett szakmai tapasztalat!

Amit kínálunk

Kempelen Farkas Alapítványi Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium - honvéd kadét, rendészet és közszolgálat technikusi képzésén tanuló diákjaink számára keresünk logisztikus oktató kollégát. Kis létszámú, barátságos egymást segítő tantestület, megbízható munkáltató, ahol hosszú távon is megtalálják a pedagógus kollégák a számításukat. Intézményünk kertvárosias övezetben található, tömegközlekedéssel is remekül megközelíthető!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A komáromi Kempelen Középiskola és Kollégium a Dunántúl legnagyobb létszámú -honvéd kadét technikusi képzést biztosító intézménye, kiemelt HKP II-es iskola. Diákjaink többsége szakirányban tanul tovább, Szentendrén az altiszti vagy Budapesten a honvéd tiszti képzésen. Az intézményben a rendészet- és közszolgálat szakos tanulók alkotják a másik szakirányt, itt a rendőrségi, tűzoltói, büntetés végrehajtási és a nemzeti adó és vámhivatal munkája után érdeklődő diákok képzése folyik, akik többsége szintén szakirányban tud továbbtanulni. Lendületes képzés, aktív diákélet! A kadét szakirányon a megszerezhető végzettség: honvéd kadét logisztikai technikus technikusi oklevél.

Tisztelt jelentkező! Kérjük szakmai önéletrajzát és végzettségét igazoló okiratának másolatát legyen szíves megküldeni. Köszönettel Kerekes László - Kempelen Középiskola és Kollégium - Komárom

Cégnév: Kempelen Farkas Alapítványi Technikum