Közbeszerzési szakértő felsőoktatási területen

Pest megye

Feladatok

A következő feladatok fognak tartozni hozzád a csapatunkban:
  • Jogi/gazdasági/pénzügyi szakértelem biztosítása a közbeszerzési, valamint az egyetem működéséhez/fejlesztéséhez szükséges beszerzési eljárások során
  • Ellenőrzi és felügyeli a jogszabályi előírások betartását a (köz)beszerzési eljárások és az azok alapján kötendő szerződések jogszerűsége érdekében
  • Három ajánlatos beszerzési eljárások bonyolítása, kapcsolódó dokumentáció összeállítása
  • Egyeztetés a szükséges szervezeti egységek kulcsfontosságú szereplőivel az intézményen belül
  • A munkához kapcsoló nyilvántartások vezetése
  • Adatszolgáltatás
  • KEF, DKÜ, NKOH eljárások bonyolítása
  • Együttműködés külső közreműködőkkel
  • Közbeszerzési tervezési, adatszolgáltatási feladatokban való részvétel
  • Vezető beszerzési munkatárs támogatása
  • Részekre bontás tilalmának (egybeszámítás) vizsgálata
  • A beszerzési határidők nyomon követése és betartása, illetve jogszabályváltozások figyelése

Elvárások

Örülnénk, ha a következő tapasztalatokkal és készségekkel rendelkezel:
  • Felsőfokú jogi/gazdasági/pénzügy végzettség
  • A beszerzéshez kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • 5+ év beszerzési/közbeszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • EKR rendszer ismerete
  • Központosított közbeszerzési rendszerek ismerete (KEF, DKÜ, NKOH)
  • Szeretsz tanulni, és úgy gondolod, mindig minden lehet még jobb is
  • Jó kapcsolatteremtő készség, kiemelt szerepet kap a kiváló kommunikációs és együttműködő készséged
  • Megtalálod a motivációt a munkádban az egyéni és közös célok elérésének érdekében

Előnyt jelent

  • Közbeszerzési szakjogász/szaktanácsadó végzettség
  • Felsőoktatási területen szerzett munkatapasztalat
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Inspiráló munkakörnyezetet Magyarország egyik legmodernebb egyetemének Campusán
  • Rugalmas munkaidőt (törzsidő: 9:00-15:00), viszont preferált a személyes jelenlét a munkavégzés gördülékeny végzése végett
  • Teljesítményértékelésen alapuló éves prémium lehetőséget
  • Hosszútávú szakmai fejlődési lehetőséget
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Az Egyetem által szervezett felnőttképzési tanfolyamokon való kedvezményes részvételi lehetőséget
  • Ha érdekel a design és a kortárs művészet, itt sosem fogsz unatkozni, az egyetemi rendezvények az itt dolgozók számára is nyitottak
  • A MOME Kantinban kedvezményes áron ebédelhetsz
  • Számunkra fontos az egészség, így számos ingyenes sportolási lehetőséget biztosítunk az egyetemen és szerződött partnereinknél
  • Számos megközelítési lehetőség közül választhatsz: busz, GreenGO, car sharing zóna, bicikli és ingyenes parkolás
  • Elérhetők ingyenes mentálhigiénés foglalkozások
  • Biztosítunk laptopot, mobiltelefont
  • Cafeteria (SZÉP kártya juttatás)
  • Egészségbiztosítás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) legfőbb értéke több mint 144 éves fennállása óta a világra nyitott szemlélete, melyben egyaránt helyet kap a hagyomány tisztelete, és a fejlődést kereső, azt előmozdító magatartás. Küldetésünk, hogy a művészet és a design eszközrendszerével megoldásokat keressünk korunk kihívásaira, együttműködve más területek képviselőivel. A MOME célja, hogy 2030-ra Közép-Európa vezető kreatívipari és innovációs műhelye legyen. Öt éve adták át az új campust a Zugligeti úton, melynek köszönhetően a MOME Európa egyik legmodernebb felsőoktatási intézményévé lépett elő.