Feladatok

  • Közbeszerzési tevékenységek teljes körű menedzselése;
  • Közbeszerzési és egyéb belső szabályzatok szerinti beszerzési eljárások teljes körű lefolytatása az előkészítéstől a szerződéskötésig, közbeszerzési és beszerzési dokumentációk, eljárási dokumentumok előkészítése és véglegesítése;
  • Hirdetményi kötelezettségek és egyéb nyilvánossági kötelezettségek teljesítésében való közreműködés;
  • Felmerülő közbeszerzési jogi problémák véleményezése, állásfoglalások készítése;
  • Közreműködés beszerzési szabályzatok készítésében, módosításában;
  • Közbeszerzési terv, éves statisztikai összegzés elkészítése;
  • Közbeszerzési beszámoló elkészítése a folyamatban lévő, valamint a már lefolytatott közbeszerzési eljárásokról.

Szakmai követelmények:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 3-5 év közbeszerzési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • MS Excel és Word magas szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • Jogi végzettség;
  • Közbeszerzési szakjogász szakképzettség;
  • OKJ-s közbeszerzési referens szakképesítés;
  • Államháztartási gazdasági területen szerzett gyakorlat;

Személyes elvárások, kompetenciák:

  • Felelősségteljes munkavégzés;
  • Nagyfokú önállóság;
  • Megbízhatóság;
  • Jó kapcsolattartó és szervezőkészség;
  • Minőségorientáció (szabálykövetés, alaposság, precizitás);
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség;
  • Folyamatszemlélet, komplex és megoldásközpontú gondolkodás;
  • Több párhuzamos feladat elvégzésére való képesség;
  • Képesség csapatban történő munkavégzésre.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges laptop, telefon, mobilinternet,
  • Cafeteria juttatás,
  • All You Can Move sportbérlet,
  • Belföldi turisztikai kedvezmények,
  • Kulturális eseményekre szóló kedvezmények és belépőjegyek,
  • Kedvezményes egészségügyi szűrések,
  • Képzési támogatás,
  • Gyümölcsnap,
  • Felelősségteljes, önálló munka,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Szeretnél egy olyan dinamikus csapatban dolgozni, ahol folyamatos fejlődési lehetőséget kínálunk közbeszerzési tapasztalatod megerősítéséhez? Csatlakozz csapatunkba, ahol mi együttesen valljuk, hogy „Azért dolgozunk, hogy megoszthassuk Magyarország iránti szeretetünket."

Visit Hungary Nemzeti Turisztikai Szervezet Nzrt. munkatársat keres
Közbeszerzési szakértő
pozíció betöltésére.

Cégnév: Visit Hungary Nonprofit Zrt.