Feladatok:

  • A közbeszerzési eljárások jogi és közbeszerzési szempontú koordinációjának támogatása, és részvétel azok lebonyolításában.

  • A közbeszerzési eljárások iratainak, dokumentációinak elkészítése, adminisztratív feladatok ellátása, dokumentumok EKR rögzítése.

  • Részt vesz a közbeszerzési eljárások valamint a közbeszerzési szerződések közzétételi kötelezettséggel érintett adatainak összeállításában és publikálásában.

  • Kapcsolattartás az ajánlattevőkkel és a belső igénylőkkel, valamint a beszerzési/szerződéskötési folyamat egyéb szereplőivel, amely során keletkező külső eljárási iratok esetében együttes aláírási joggal rendelkezik.

  • Támogatja az éves közbeszerzési és Intézkedési terv elkészítését, valamint egyéb beszámolók, adatszolgáltatások összeállítását.

  • A szerződés hatálya alatt koordinálja a közbeszerzési eljárások keretében megkötött szerződések tekintetében a szerződés módosításokat és a szerződéssel kapcsolatos egyéb tájékoztatásokat, kapcsolatot tart a szerződéses partnerekkel.

Elvárások:

  • Közgazdasági vagy mérnök/közgazdász, illetve jogi felsőfokú végzettség,

  • Közbeszerzési referens végzettség,

  • Legalább 2 éves tapasztalat közbeszerzési eljárások lebonyolításában, EKR használatban,

  • Közbeszerzési törvény és kapcsolódó Kormány rendeletek átfogó ismerete,

  • MS Office ismeret,

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,

  • B típusú jogosítvány,

  • SAP tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Egyedi szakmai környezet

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Rugalmas munkarend

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Csiki Krisztina