Feladatok

  • Ellátja a főosztály jogi, közbeszerzési jogi jellegű feladataival kapcsolatos feladatokat.
  • Közreműködik a főosztály jogalkotási feladatainak ellátásában.

Elvárások

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

  • jogi egyetemi végzettség

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismeret
  • építési joggal kapcsolatos kompetenciák

Járművezetői engedély kategória:  B

Előnyt jelent

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő nyelvtudás:

  • angol B2 komplex nyelvismeret

Egyéb pályázati előnyök:

  •    hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő informatikai kompetenciák:

  •   Levelező (pl. Outlook) - Haladó szint
  •   Prezentációkészítő (pl. Powerpoint) - Haladó szint
  •   Szövegszerkesztő (pl. Word) - Haladó szint
  •   Táblázatkezelő (pl. Excel) - Haladó szint

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

  •   Pszichés terhelhetőség
  •   Kommunikációs készség
  •   Együttműködés
  •   Irodai informatikai rendszerek, alkalmazások használata
  •   Eredményorientáció és motiváltság

Amit kínálunk

  • versenyképes bért
  • stabil munkakörnyezetet
  • kihívásokkal teli feladatkört
  • fejlődési lehetőséget
  • béren kívüli juttatást

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az Építési és Közlekedési Minisztérium 2022. május 24-én kezdte meg működését Építési és Beruházási Minisztérium néven. Fő feladatai: az állami beruházások, építésgazdaság, építésügyi szabályozási és építésgazdasági ügyek, településfejlesztés és településrendezés, településkép védelme, területrendezés, kulturális örökség védelme és a közlekedés. A Minisztérium fő céljai között szerepel egy olyan országépítési struktúra kialakítása, mely képes új sebességbe kapcsolni az ország építését, valamint hatékonyabbá tegye a beruházások megvalósulásának útját, illetve helyzeti előnyhöz juttassa a magyar építészeket és a magyar tulajdonú vállalatokat.

Az adatkezeléssel kapcsolatos információk és a nyilatkozattételhez szükséges sablon elérhető a honlapunkon.

A  "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja az alábbi dokumentumokat:

  • fényképes önéletrajz (87/2019. (IV. 23) Korm. rendelet 1 sz. melléklete alapján)
  • motivációs levél
  • adatkezelési nyilatkozat
  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.10.25.
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.11.01.