Prohuman Zrt.
Partnercégünk számára keresünk követeléskezelési munkatárs.

Követeléskezelési munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Követelésérvényesítéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Végrehajtás alatt álló követelések átfogó kezelése, nyomon követése
  • Workout ügyek napi szintű kezelése, előterjesztések elkészítése
  • Egyeztetés és tárgyalás az ügyfelekkel
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása
  • Elektronikus bírósági, hatósági rendszerek használata
  • Részletfizetési megállapodások elkészítése
  • Jogi eljárásra történő előkészítés (FMH, VH, felszámolási eljárás, stb.)
  • Végrehajtási eljárásokban érkező felhívások, végzések megválaszolása, adatrögzítés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, közjegyzőkkel, végrehajtókkal
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek, Word és Excel magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló munkavégzés, magabiztos és határozott fellépés, döntési készség
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Jó együttműködési készség, célorientáltság, csapatszellem
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ügyvédi irodában vagy más pénzügyi szolgáltatónál, követelés érvényesítési / kintlévőség kezelési területen szerzett 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti 3-4 nap Home office lehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet várjuk önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.
    Cégnév: Prohuman Kft.