Környezetvédelmi specialista- Ipolytölgyes 101-0-44289 / PR

Komárom-Esztergom megye
Grafton Recruitment

Környezetvédelmi specialista- Ipolytölgyes (101-0-44289/PR)

Feladatok:

Partnerünk egy prémium autóipari beszállító, aki többek között luxus autómárkák számára is gyárt belső dekor elemeket. Jelenleg új csapattagot keresünk KÖRNYEZETVÉDELMI specialista pozícióba, Ipolytölgyesre.

Feladatok:

- Az ISO14001 szabvány és az érdekelt felek követelményeinek megfelelő vállalatirányítási rendszer felügyelete és működtetése a kitűzött célok és vállalati politika megvalósítása érdekében.
- Az érdekelt felek környezetvédelmi érdekeinek és követelményeinek biztosítása (környezetszennyezés és -terhelés megelőzése) a termékek és szolgáltatások ellenőrzése során, az ehhez szükséges intézkedések koordinálása és a legjobb technológiák kialakítására való törekvés.
- Kapcsolattartás és tájékoztatás környezetvédelmi kérdésekben a területi vezetőkkel.
- A vállalatirányítási kézikönyv, eljárások és utasítások betartásának ellenőrzése.
- A nemmegfelelőségek esetén azonnali intézkedés: tevékenységek, gyártás leállítása és felettes értesítése.
- Helyesbítő és megelőző tevékenységek felügyelete.
- Statisztikai adatok feldolgozása, kiértékelése.
- A veszélyes anyagok és hulladékok kezelésének megszervezése.
- Vészhelyzeti tervek kialakítása, karbantartása és működtetése.
- Szabályozások, elemzések adatainak megosztása, dokumentációk kezelése.
- Oktatások lebonyolítása a vonatkozó területeken.

Elvárások:

Elvárások:

- 1,5-2 év tapasztalat hasonló területen,
- Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat előny,
- Angol nyelvtudás, társalgási szinten,
- IATF 16949 ismerete kötelező,
- Mérnöki végzettség előny, de OKJ felsőfokú végzettséggel vagy akár középfokú végzettséggel is lehet jelentkezni.

Amit a megbízónk kínál:

Alapbéren felüli juttatások:

- Cafetéria (szép kártya),
- 100 % üzemanyag támogatás,
- Fél év után, heti 1 nap home office lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás