Környezetvédelmi és fenntarthatósági specialista

Veszprém megye
Környezetvédelmi és fenntarthatósági specialista kollégát.

Feladatok:

  • Energiamegtakarítási programban részvétel, projekttámogatás, projektvezetés
  • Energetikai teljesítménymutatók nyomon követése, riportálás
  • Szennyvízkezelő telep felügyelete, kapcsolattartás az üzemeltetővel
  • Környezetvédelmi, energiagazdálkodási jelentések készítése
  • Létesítménnyel kapcsolatos projektek támogatása
  • Energetikai monitoring rendszer felügyelete, riportkészítés, rendellenességek elhárításának nyomon követése a karbantartási csapattal
  • Vállalatirányítási rendszer működtetésének támogatása
  • Élelmiszerbiztonsági, minőségbiztosítási, környezetvédelmi MEBIR és HACCP belső auditori teendők ellátása

Elvárások:

  • Épületgépészeti, villamossági vagy környezetvédelmi területen szerzett mérnöki felsőfokú végzettség
  • CAD rajz és üzemi P&ID ismerete

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat és utazási támogatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás a munkaviszony 6. hónapjától
  • Saját márkás termékek kedvezményes vásárlási lehetősége

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 59c05d
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni