Feladatok

Munkakör leírása: A környezetvédelmi és fenntarthatósági specialista a mérnökségi csapat tagja, az osztályon belül pedig a környezetvédelmi osztály fontos munkatársa. Fő feladatai a környezetvédelmi, energia hatékonysági programok, projektek koordinációja, létesítményi csapat támogatása. Az energia felügyeleti rendszer felügyelete, az eredmények nyomonkövetése, riportálása, akciók felállítása és nyomonkövetése.

Feladatok:
• Energia megtakarítási programban való részvétel / projektek támogatása és vezetése szakterülettől függően
• Energetikai teljesítmény mutatók nyomonkövetése, riportálása
• Szennyvízkezelő telep felügyelete (üzemeltetővel való kapcsolattartás)
• Környezetvédelmi és energia gazdálkodási mutatók nyomonkövetése, cselekvési terv állítása társosztályokkal
• Környezetvédelmi és energia gazdálkodási jelentések, adatszolgáltatás végzése
• Létesítménnyel kapcsolatos projektek/karbantartások támogatása
• Energetikai monitoring rendszer folyamatos felügyelete, riportok készítése, rendellenességek elhárításának nyomonkövetése a karbantartási csapattal
• Környezetmérnök munkájának támogatása, lehetséges projektek, tanulmányok elkészítésében való részvétel, ezek támogatása
• Unilever Management System vállalat irányítási rendszer működtetésének támogatása a környezetvédelmi területen
• Élelmiszer biztonsági, minőségbiztosítási, környezetvédelmi MEBIR és HACCP belső auditori teendők elvégzése

Elvárások

Milyen típusú személyt keresünk:

  • Technikusi vagy mérnöki végzettség: épületgépészeti, villamossági vagy környezetvédelmi területen;
  • Épültgépészeti, energetikai területen szerzett tapasztalat;
  • Microsoft Office ismeret emelt szinten (főleg Word, Excel, Power Point);
  • CAD rajz és üzemi P&ID ismerete előnyt jelent;
  • Projekt tervezésre való alkalmasság;
  • Kommunikációs készségek külső felek, például helyi vállalkozók, beszállítók és hatóságok irányításához;
  • Rendkívül jól szervezett, precíz és képes több feladat elvégzésére, kiváló prioritási és időgazdálkodási képességekkel;
  • Érdeklődés a digitalizálás, innováció és automatizálás iránt;
  • Proaktív, önmotivált és képes csapatjátékosként viselkedni;
  • Magyar anyanyelv és angol nyelvtudás;
  • Gyorsan tanuló, nyitott és fejlődési gondolkodásmóddal rendelkezik;
  • „Meg tudjuk csinálni” hozzáállás és eredményorientáltság;
  • Erős problémamegoldó képesség, célorientált és kreatív gondolkodásmód, valamint odafigyelés a részletekre.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Unilever termékek kedvezményes vásárlása
  • Jégkrém juttatás
  • Útiköltség támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Miért válassz minket?

Az Unilevernél több vagy, mint a beosztásod, része vagy a világ legsikeresebb, célirányos vállalkozásának. Dolgozz olyan márkákkal, amelyeket világszerte kedvelnek, és amelyek javítják fogyasztóink és a minket körülvevő közösségek életét. Meggyőződésünk, hogy az Unilever nem olyan, mint bármely más szervezet. Felelős üzleti gyakorlatok és termékinnováció révén hosszú távú fenntartható növekedésre törekszünk, fogyasztóink számára kivételes márkaélményt biztosítva mindennap. Ahhoz, hogy sikeresek legyünk ebben a rendkívül versenyképes üzleti környezetben, gyorsan kell haladnunk, új lehetőségeket kell tesztelnünk, gyorsan kell tanulnunk, és alkalmazkodnunk kell munkamódszereinkhez. Ennek eléréséhez olyan emberekre van szükségünk, akik szenvedélyesek a digitális, az analitika, a fenntarthatóság, környezetvédelem és a szervezeti változások iránt, nem félnek megszegni a konvenciót, és forradalmárok akarnak lenni üzletünkben.

Önéletrajz

Cégnév: Unilever Magyarország Kft.