Prohuman Zrt.
Partnerünk az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelüknek nyújtanak szolgáltatást, napi 7000 minőségellenőr kollégával. Dinamikusan fejlődő cégcsoportjuk magyarországi szervezetébe keresünk projekt koordinátor munkatársat, Kelet-Magyarországi munkavégzésre! Amennyiben úgy érzi, hogy Ön megfelel az említett követelményeknek és szeretne hosszú távon egy érdekes pozícióban dolgozni, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a megadott elérhetőségre.

Koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségügyi szolgáltatásunk teljes körű koordinációja
  • 20-50 fős csapat munkájának irányítása az adott ügyfélnél, műszakok tervezése
  • Műszaki és szervezeti folyamatoptimalizálás, munkaerő operatív szervezése
  • Munkavállalók oktatásával kapcsolatos feladatok
  • A célszámok megfelelő mennyiségben és minőségben történő teljesítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, a felmerülő igények és problémák kezelése
  • Reklamációk kivizsgálása, megoldása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves minőségbiztosítási és/vagy autóipari, gyártási tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervezési készség
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú és/vagy végzettség
  • Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Támogató fiatalos csapat
  • Versenyképes bérezési csomag (bónusz rendszer)
  • Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.
  • Notebook, mobiltelefon
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben úgy érzi, hogy Ön megfelel az említett követelményeknek és szeretne hosszú távon egy érdekes pozícióban dolgozni, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt!