Feladatok

A többtízéves múlttal rendelkező Nagyhegyesi Takarmány Kft. ma már NashiDay néven foglalkozik hobbiállat-eledel és haszonállat-takarmány gyártásával. Társaságunk – a dinamikusan fejlődő kelet-magyarországi régió – kisvárosában, Nagyhegyesen található. A mára nagyvállalati szintre emelkedő családi tulajdonban álló vállalkozás fiatalos irányításának köszönhetően folyamatosan fejlődik.

Bővülő csapatunkba keressük új kollégánkat a munkakörhöz tartozó alábbi feladatokra.
  • A nedves hobbiállat-eledel gyártástechnológia működtetése, a gyártóberendezések kezelése.
  • A munkacsoportok, a gyártási folyamatok szakmai koordinálása szorosan együttműködve a műszakvezetővel.
  • A termelési terv teljesítése, a műszak erőforrásaival való hatékony gazdálkodás, kapcsolattartás a társosztályokkal.
  • A termékminőség felügyelete.
  • A gyártás tanúsított, IFS élelmiszer-biztonsági rendszerének üzemeltetése.

Elvárások

  • Legyen legalább középfokú műszaki vagy élelmiszeripari szakirányú végzettséged, vagy ha ezzel nem rendelkezel, 3 éve dolgozol már ilyen területen. Az számít, hogy felelősen, a folyamatokat átlátva és lehetőségeket kiaknázva végzed a gyártástechnológia irányítását.
  • A személyiséged motiváló és csapatépítő legyen, mert mi egy jól együttműködő műszak kialakítását és fenntartását szeretnénk.
  • Szeretnénk, ha terhelhető lennél, rugalmasan állnál a kialakult helyzetekhez, a problémákat jól feltérképezve mérnéd fel az üzleti kockázatokat és működnél együtt azok kezelésében.

Előnyt jelent

  • Termelés működtetésében, sterilizáló berendezések (autokláv, OHS) kezelésében szükségünk van arra, hogy legyen tapasztalatod.
  • A gyártásvezetői gyakorlatot is értékeljük, mivel nagyban megkönnyíti a feladatodat a belépésedkor.

Amit kínálunk

  • Eredményes vállalati működésnek köszönhetően hosszútávú, stabil munkalehetőség, fiatalos, lendületes csapat, nyitott karrierpályák.
  • Innovatív környezet, szakmai fejlődési lehetőség a munkádban.
  • A hatékony és fejlesztő jelenlét anyagi elismerése teljesítménybérezéssel.
  • Kooperatív vállalati környezet, rugalmas együttműködés a többi műszak gyártásvezetőivel és a műszakvezetőkkel.
  • 12-órás munkarend, melynek köszönhetően több szabadnapod lesz.
  • A munkába járás támogatása ingyenes buszjáratokkal, költségtérítéssel.

Fényképes önéletrajzzal.
Cégnév: NAGYHEGYESI TAKARMÁNY KFT.