Feladatok

  • könyvvizsgálati projektek  (kb 5.000 megbízási óra nagyságrendű portfólió) menedzselése
  • dedikált, egész audit szezonban fix 3-4 fős (senior + tapasztalt + 1-2 kezdő) könyvvizsgálati csapat irányítása
  • folyamatos, proaktiv kommunikáció az ügyfelekkel, aktív projekt menedzsment
  • munkatársak munkájának és teljesítményének folyamatos figyelemmel kisérése, visszajelzések nyújtása

Elvárások

  • minimum 4-5 év könyvvizsgálati területen megszerzett gyakorlat (preferáltan BIG4 vagy közepes méretű könyvvizsgáló társaság)
  • folyamatban lévő vagy befejezett könyvvizsgálói (magyar vagy ACCA) képesítés
  • angol és/vagy német nyelvismeret
  • IFRS ismeretek

Amit kínálunk

  • változatos projektek, minőségi ügyfélkör
  • szakirányú szakmai és nyelvi  képzések
  • home office lehetőség
  • egyenletes terhelés és munkamenet, work life balance
  • akár részmunkaidős munkaviszony
  • teljesítéménnyel arányos, versenyképes juttatási csomag

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Stabil, folyamatosan növekvő közepes méretű könyvvizsgáló cég vagyunk. 30 fős szakértői csapatunk  különböző iparágakban tevékenykedő nemzetközi, és magyar ügyfeleket szolgál ki. Támogatjuk a folyamatos szakmai fejlődést, és elkötelezettek vagyunk a legmagasasbb színvonalú és minőségi könyvvizsgálatok elvégzésében.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
Cégnév: TRUSTED ADVISER Kft.