Mind-Diák Szövetkezet
Magyarország 20 legnagyobb könyvvizsgáló társaságának egyike, könyvvizsgálati és egyéb számviteli tanácsadási szolgáltatásokat ad nemzetközi és magyar ügyfelek részére. A gazdasági élet minden szektorából megtalálható ügyfélkör professzionális kiszolgálása érdekében bővítenék a szakmai csapatot a következő pozícióval.

Könyvvizsgáló gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Könyvvizsgálás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony, pénzügy-számvitel területen
  • Pénzügyi és számviteli alapismeretek (legalább 2 sikeres félév)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig heti minimum 25-30 óra vállalása
  • Heti 3-4 nap vállalása
  • Kezdés 2024. augusztus végén
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • Egy év után a ledolgozott órák alapján bónusz
  • Ha még nem töltötted be a 25. életévedet, szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred megegyezik a bruttóval
  • Diákévek után főállású munkalehetőség
  • Kis létszámú, fiatal, támogató közösség
  • Szakmai gyakorlat, támogatás a diplomamunka elkészítésében

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet