Mind-Diák Szövetkezet
A Pagony gyerekkönyveket és játékokat forgalmazó bolthálózat. Kedves csapat és jó hangulat vár egy igazi mesevilágban.

Könyvesbolti eladó - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • A vásárlóik magas szintű, szakszerű kiszolgálása
  • Kitűzött kereskedelmi célok elérése
  • A pénztárgép, számítógép kezelése, adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív/passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétköznap délutánonként, szombat, vasárnap egész nap, heti 10-40 órában rugalmasan

Amit kínálunk

  • Bruttó 2045 Ft/óra
  • Rugalmasság, megbecsülés
  • Munkavégzés helyszíne
  • Budapesten belül több üzlet is várja a dolgozni vágyó diákokat egyeztetés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Animátor
  • Marketing, Média, PR
  • Képzőművész

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.