Feladatok

Keszthelyi munkahelyre keresek irodai alkalmazottat könyvelői végzettséggel, vagy pályakezdő fiatalt, esetleg friss nyugdíjast, dolgozni tudó és akaró alkalmazott személyében.
A vállalkozás társasházkezeléssel foglalkozik. Ügyfelekkel a kapcsolattartás csak e-mailben történek. Személyes kontaktus nincs.

Elvárások

Könyvelői tapasztalat szükséges, vagy szakirányú végzettséggel rendelkező pályakezdő is lehet.
Elvárások: Office rendszer készség szintű használata.
Új ismeretek elsajátítása, gyors felfogó képesség, alkalmazkodó képesség, alá fölé rendeltségi viszony elfogadása.

Előnyt jelent

Mérlegképes végzettség, RLB használata, NAV rendszerek használata, idegen nyelv használata, gépírói gyakorlat, nem dohányzó, helyben lakó.

Amit kínálunk

Bejelentett munkahely szabadsággal, bérezés teljesítmény arányosan, feladatorientáltan történik. Hétvégék, ünnepnapok  szabadok. A munkavégzés általában 8-16 óra között történik. Többlet munka február és május között esténként lehetséges.

Céginformáció

A vállalkozás társasházak közös képviseletét, társasházkezelését végzi.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: ZALAI BG INGATLANKEZELŐ Betéti Társaság