Feladatok

Csapatunkba keresünk olyan könyvelő munkatársat, aki gyakorlattal rendelkezik számviteli területen és főkönyv összeállításában jártas. Továbbá szereti az ismereteit folyamatosan bővíteni, munkáját tekintve megbízható és logikus gondolkozású. A könyvelőiroda a XXII. kerületben található, családias hangulatú irodában. Önálló munkavégzés és számlák, banki kivonatok beolvasásában való jártasság előnyt jelent. Szabad hétvégéket, túlóra mentes hétköznapokat tudunk biztosítani.

Elvárások

Önálló munkavégzés, főkönyv összeállítása és értelmezése, ÁNYK programkitöltő ismerete.

Előnyt jelent

Nagy Machinátor program ismerete, NAV adatbázisok beolvasásában jártasság

Amit kínálunk

Teljes munkaidő, családias hangulat, szabad hétvégék és túlóramentes hétköznapok.

Céginformáció

Cégvezetőnk több, mint 20 éve sikeres vállalkozó a könyvelési szakmában, stabil, megbízható ügyfelekkel rendelkezünk. Az ügyfelekkel jó a kommunikáció, így gördülékenyebb a munkavégzés.

A jelentkezéssel egyidejűleg kérem küldje el önéletrajzát és ha van, motivációs levelét.