Feladatok

  • Főkönyvelői feladatkör ellátása ügyfeleink (gyógyszertárak) tekintetében
  • Teljes körű könyvelési feladatok – de a munkaügy, adatrögzítés, pénztárkönyvelés nem része a feladatkörnek
  • Szakmai tanácsadás a patikák részére
  • Mérlegek és adóbevallások elkészítése
  • Éves beszámoló összeállítása
  • Esetenként személyes tárgyalások lebonyolítása ügyfeleinknél
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, együttműködés a könyvvizsgálóval

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (mérlegképes könyvelő)
  • 1-2 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Asszertív kommunikáció
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség és magabiztosság
  • Munkához való pozitív hozzáállás
  • Precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Jutalom és teljesítmény alapú bérkiegészítés
  • Helyi bérlet vagy parkolás támogatása
  • Automatizált könyvelési rendszerek
  • Szakmai fejlődési lehetőség tapasztalt munkatársaink támogatásával
  • Professzionális munkahelyi környezet a Lurdy házban
  • Biztos, stabil munkahely, növekvő ügyfélszám
  • Karrier lehetőség a PHOENIX csoporton belül, nemzetközi háttérrel rendelkező anyavállalatunknál
  • Heti 40 órás teljes munkaidő, rugalmas munkarend, péntekenként 14:00 óráig tartó munkavégzés
  • Home office lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus és támogató csapat

Céginformáció

A Patikapartner Kft. két telephelyén és partnerein keresztül Magyarország területén közel 300 patika teljes körű könyvelési és munkaüggyel kapcsolatos feladatát látja el.