Feladatok

  • Gazdasági társaságok és civil szervezetek vevő-szállító számláinak formai ellenőrzése, könyvelése
  • Bank és pénztár tételeinek könyvelése
  • Analitikák készítése, egyeztetések elvégzése
  • Tárgyi eszközök kezelése
  • ÁFA bevallások előkészítése
  • Aktív részvétel a zárási feladatokban
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Az ideális jelöltre jellemző az önálló munkavégzés, proaktivitás, precizitás és szakmai profizmus.
  • Adó és számviteli jogszabályok ismerete, naprakész adózási ismeretek
  • Jól kommunikáló, nyitott, fejlődni vágyó személy aki a hatáskörébe tartozó feladatokért felelősséget vállal.
  • Mérlegképes könyvelői vagy számviteli ügyintéző végzettség.
  • Minimum egy éves könyvelői gyakorlat

Előnyt jelent

  • Könyvelőirodai gyakorlat
  • Bérszámfejtésben való jártasság
  • Adótanácsadó végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő megfelelő bérezéssel
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Sokrétű, kihívást jelentő feladatok támogató, fejlődést segítő és ösztönző csapatban
  • Igényes, jól felszerelt munkahely, családias légkör
  • Továbbképzések támogatása
  • Rugalmas munkarend
  • Évente teljesítményarányos jutalom

Munkahelyi extrák

Céginformáció

25 éve működő könyvelőirodánk hazai és EU tagállambeli közép és kisvállalkozások és civil szervezetek  részére nyújt számviteli, adó tanácsadási és bérszámfejtési szolgáltatást.

A jelentkezem gombra való kattintás után kérem csatold fényképes szakmai önéletrajzodat.