Feladatok

  • bolti kasszaforgalom adminisztratív ellenőrzése
  • szállítói számlák könyvelése
  • egyéb adminisztratív feladat
  • együttműködés a pénzügyi osztályon dolgozó többi kollégával

Elvárások

  • min. 1-2 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • naprakész számviteli ismeretek
  • önálló munkavégzésre való képesség, megbízhatóság, precizitás
  • magabiztos MS Office ismeret

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelő végzettség

Amit kínálunk

  • stabil és fejlődő vállalati háttér
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes jövedelem
  • a munkavégzéshez szükséges minden eszköz
  • támogató vezetői és munkatársi légkör

Céginformáció

A Tom Market Kft. magyar tulajdonban lévő vállalkozás, amely kisbolthálózatát franchise rendszerben működteti. A cég 2008-as alapítása óta a hálózatba tartozó üzletek és szerződött franchise partnereink száma évről évre növekszik, 2024-ben már több, mint 160 bolttal, összesen 12 magyarországi megyében vagyunk jelen.

 A folyamatos fejlődés jegyében, új kollégánkat keressük, aki szakértelmével és proaktív személyével támogatni tudja a pénzügyi csapatunk munkáját teljes munkaidőben.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el szakmai önéletrajzát.