Feladatok

Önállóan gazdálkodó egységek teljeskörű könyvelése, ezen belül különösen:

  • Beérkező számlák kontírozása, könyvelése
  • Bank könyvelése és egyeztetése, utalások összekészítése
  • Számlázás és a hozzá kapcsolódó kimutatások naprakész vezetése
  • Vegyes főkönyvi, illetve tárgyi eszköz könyvelési feladatok elvégzése
  • Főkönyvi kartonok és analitikus feladások ellenőrzése
  • Adatszolgáltatások és bevallások előkészítése
  • Pályázatok könyvelésének támogatása, pénzügyi elszámolásának nyilvántartásában közreműködés
  • Zárásokban aktív részvétel, riportok készítése
  • Számviteli folyamatba épített ellenőrzések végrehajtása
  • Beszámoló előkészítése

Elvárások

  • Könyvelői munkakörben szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Ügyviteli rendszerek használatában szerzett jártasság
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office készségszintű használata
  • Minimum középfokú gimnáziumi vagy közgazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Plébánosi ajánlás (előny jelent)

Amit kínálunk

Biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes jövedelmet kínálunk.

Céginformáció

A Főegyházmegye számára fontos a társadalmi szerepvállalás és a város életében való aktív részvétel. Feladatának tekinti, hogy mindenkihez szóljon, s mindenkinek elmondhassa azt az örömhírt, mellyel életünk tartalmas, boldog, szabad lehet. A Veszprémi Főegyházmegye Érseke Dr. Udvardy György, a Főegyházmegyének 4 főesperessége van Az egyházmegye 180 plébániából áll, ahol jelenleg 106 lelkipásztor látja el a feladatokat. Az egyházmegyében 460 ezer ember lakik, ebből mintegy 300 ezer katolikus. A főegyházmegye mindennapi teendőit az Érseki Hivatal közel 100 munkatársa látja el. Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk Veszprémbe és Keszthelyre azonnali kezdéssel.

Csatlakozz bővülő csapatunkba KÖNYVELŐKÉNT.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. Bízunk benne, hogy találkozunk!