Grafton Recruitment

Könyvelő - 2. kerület (103-11-44400/PR)

Feladatok:

Partnerem egy több cégből álló cégcsoport, központi irodájuk a II. kerületben található patinás környezetben, könnyen megközelíthető de ugyanakkor csendes helyen.

Könyvelő csapatukat szeretnék bővíteni egy olyan szakemberrel, akinek van már 2-3 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalata és nem okoz gondot számára az írásbeli angol kommunikáció. A leendő kolléga két cég könyveléséért felelne, melyek kapcsán nagy fókuszt kapnak a készletek, de alapvetően teljes körű folyamatokkal lehet foglalkozni.

Fő feladatok:

- teljes körű napi könyvelési feladatok ellenőrzése/ellátása
- hatósági bevallások és jelentések készítése, adófolyószámla nyomon követése
- éves beszámoló elkészítésében való aktív közreműködés
- banki utalások összeállítása, indítása
- kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, NAV-val és egyéb hatóságokkal
- készletgazdálkodás, készletmozgások monitorozása
- selejtezés és áttárolás lekönyvelése
- belső és kimenő jelentéseinek összeállításal
- elemzések, kimutatások készítése

Elvárások:

- mérlegképes könyvelői végzettség / pénzügy-számvitel diploma
- 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
- alapfokú angol nyelvtudás
- MS Office programok (különösen MS Excel és Word) felhasználói szintű ismerete
- hatékony, asszertív kommunikációs készség
- gyakorlatias, problémamegoldó és megoldást kereső szemlélet és hozzáállás

Amit a megbízónk kínál:

- egészségpénztár
- 15 000 Ft SZÉP kártya
- utazási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó