Feladatok

  • teljeskörű könyvelési feladatok ellátása, felügyelete
  • havi, negyedéves zárási, jelentéskészítési feladatok ellátása
  • ad hoc és rendszeres menedzsment jelentések készítésében való részvétel
  • aktív kommunikáció munkatársakkal, ügyfelekkel

Elvárások

  • már rendelkezel hasonló munkakörben legalább 3-5 év tapasztalattal
  • mérlegképes könyvelői regisztrációd megvan (vagy a regisztrációhoz szükséges követelményeket teljesítetted)
  • német nyelvből legalább középfokú nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Excel, Word)
  • pontosan és megbízhatóan dolgozol

Előnyt jelent

  • adótanácsadói képesítés

Amit kínálunk

  • támogató, segítő hozzáállás, jó hangulatú légkör
  • főállás
  • rugalmas munkaidő
  • hibrid munkavégzés (betanulási időszak után heti 1 irodai nap Budapesten, 4 nap home office)
  • folyamatos fejlődési lehetőség (előrelépési lehetőség)
  • versenyképes jövedelem
  • impozáns iroda (villa a Hősök terénél)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Stabil, biztos hátterű több mint 50 országban jelen levő német anyavállalatú tanácsadó cég családias hangulatú magyarországi csapata keres munkatársat Könyvelő pozícióba német nyelvtudással.
Cégnév: Profession Services