Feladatok:

  • Havi és éves zárások lebonyolítása

  • Új kontrolling rendszer felépítése és fejlesztése

  • Anyagkönyvelés és zárás koordinálása

  • Költségelemzések végrehajtása havi és éves szinten

  • Folyamatos együttműködés a vezetőséggel

  • Kapcsolattartás a bérszámfejtő szolgáltatóval

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség

  • Könyvelésben szerzett min. 1-2 év tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Karácsonyi csomag

  • Iskoláztatási utalvány

  • Bejárás támogatás

  • Home office lehetőség

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzési hely: Gyomaendrőd

Munkaidő: 40 óra/hét, 7:30-tól 16:00-ig

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Villám Ágnes