Feladatok

  • Teljeskörű fekete mosogatás
  • Konyhai területek tisztán tartása
  • Az összegyűlt szemét leszállítása a kijelölt tárolóba

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Igényesség a személyi és konyhai higiéniára

Amit kínálunk

  • Egy pozíció, ami akár repülőtéri karrierutad első lépcsője lehet
  • Megismerkedhetsz a repülőtér különleges világával
  • Nemzetközi hátterű, piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttér
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, elkötelezett, összetartó csapat
  • Étkezés biztosítása
  • Utazási támogatás
  • Fejlődési lehetőség, képzett kollégáinktól tanulhatsz
  • Előrelépési lehetőség
  • Személyzeti reggeli és ebéd

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Számunkra fontos, hogy szeresd, amit csinálsz és érezd jól magad egy egyedülálló környezetben!

Az SSP Group magyarországi cége, az SSP Hungary Kft., üzemelteti a legtöbb, összességében 16 darab vendéglátó egységet a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

  • A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!
Cégnév: SSP Hungary Kft.