Feladatok

NAPPALOS  műszakba konyhai kisegítői - tálaló pozícióba várjuk a jelentkezéseket a Nagytarcsán található Interfood kft. üzemi konyhájára.

A munkaidő: vasárnaptól - csütörtökig
Munkaidő kezdete: 6:00
  • konyhai előkészítő munkák
  • ételek tálalása műanyag dobozba
  • tálalás után munkakörnyezeted tisztán tartása

Elvárások

Önmagadra és környezetedre igényes legyél.

Amit kínálunk

Karácsonyi időszakban leállunk, hogy mindenki a családjával tölthesse az ünnepeket

Amit még kínálunk:
  • bejelentett munkaviszony
  • több adag étel hazavitelének lehetősége minden nap
  • 100%-ban fizetett szabadság
  • kiemelkedő bérezés
  • hosszú távú biztos megélhetés, stabil vállalati háttér
  • útiköltség támogatás
  • napi egyszeri melegétkezés biztosított
  • megfelelő munkakörülmények: színvonalas konyha, tágas öltöző, zuhanyzó

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Cégünk 16 éves stabil múlttal rendelkezik. Dolgozóink átlagos munkaviszonya 9 év. Színvonalas konyhai körülmények között végzik naponta munkájukat. De ez csak néhány érv amiért érdemes nálunk dolgozni.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelenetkezését a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.