SPAR Magyarország Kft.

Konyhai kisegítő- Perbál

Feladatok

  • Konyhai dolgozók helyettesítése: üzemi dolgozóink ebédeltetésében való részvétel (ebéd kiadás, tálcák rendezése, melegen tartók, munkafelületek, étkező asztalok tisztítása, mosogatás)

Elvárások

  • Megbízható, felelősségteljes munkamorál
  • Pontos, precíz de lendületes munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Számítógép kezelési alapismeret (Microsoft Office)

Amit kínálunk

  • Azonnali, bejelentett főállású, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű vállalatnál, családias környezetben
  • Versenyképes jövedelem, alap +teljesítménybér +pótlékok
  • SPAR dolgozói kedvezmény, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig.
  • Hűségprogramunk keretén belül elismerjük a régóta nálunk dolgozó munkatársak lojalitását (SZÉP-kártya juttatás)
  • 13. havi juttatás.
  • Ingyenes munkaruha
  • Ingyenes napi kétszeri étkezés
  • Helyközi járat esetén bérlettámogatást is biztosítunk.
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Annavölgy, Sárisáp, Dág, Csolnok, Máriahalom, Úny, Tinnye, Perbál, Tök, Zsámbék, Nagysáp, Bajna, Epöl, Gyermely, Szomor, Tokod, Dorog, Esztergom, Leányvár, Piliscsaba
  • Amennyiben lakóhelyedről nem közlekedik céges buszjárat, saját gépkocsival történő bejárásod a törvényben meghatározott 15 Ft/km helyett, bruttó 40 Ft/km díj megfizetésével támogatjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka
Cégnév: SPAR Magyarország Kft.