Feladatok

Munkavégzés helye: Termelőkonyhánk Ecser területén, Budapest határában található, könnyen megközelíthető vonattal vagy autóval.
Munkakör típusa: Fizikai munka

Cégünk catering események lebonyolításához keres konyhai kisegítő munkatársat. Ha szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, és szívesen dolgoznál a vendéglátás világában, várjuk jelentkezésed!

Főbb feladatok:
  • Tisztítás és fertőtlenítés: Edények, evőeszközök, poharak, és konyhai felszerelések tisztítása és fertőtlenítése az egészségügyi előírásoknak megfelelően.
  • Mosogatás: Mosogatógép kezelése, valamint nagyobb tárgyak kézi mosása.
  • Feltöltés és szervezés: Konyhai és felszolgálási eszközök rendszerezése és újratöltése, tisztítószerek készletének figyelése.
  • Felszerelések karbantartása: Konyhai eszközök (pl. mosogatógép, mosogatók) karbantartása, hibák jelentése a vezetőségnek.
  • Események előkészítése és lebontása: Rendezvények előtt és után a konyhai eszközök rendezése, bontása és tisztítása.
  • Hulladékkezelés: A szemetesek kiürítése és tisztítása, a hulladékkezelési folyamatok betartása.

Elvárások

Elvárások:
  • Előny, ha van tapasztalat konyhai kisegítői vagy hasonló munkakörben
  • Alapvető tisztítási és fertőtlenítési eljárások ismerete
  • Jó fizikai állóképesség, hosszú ideig tartó állás és akár 15 kg emelésének képessége
  • Jó szervezőkészség, csapatban való hatékony együttműködés
  • Precizitás, megbízhatóság és rugalmasság

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkavégzési lehetőségek (esetenként esti és hétvégi munkavégzés)
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Közösségi közlekedés vagy üzemanyagköltség fedezése a munkahely eléréséhez
  • Céges és csapatesemények: Nyári party, karácsonyi party és csapatépítő események a jó csapatszellem érdekében
  • Kávézó és snackek
  • Terra események: Évente több alkalommal lehetőség nemzetközi eseményekre utazni, például a Côte d’Azur régióba a főszezonban vagy Bécsbe; eseményeink gyakran több napig tartanak, és éjszakai szállásokat és helyi élményeket is magukban foglalnak.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégismertető:
Portfóliónk két dinamikus és innovatív márkát foglal magában:

Az Experience by Terra egy nemzetközileg elismert prémium catering márka, amely teljes körű rendezvényszervezésre és összetett projektekre specializálódott. Fő bázisaink St. Tropez-ban (Côte d’Azur), Bécsben és Budapesten találhatóak, ahol egyedi élményeket alkotunk, ötvözve a luxus designt, a precízen megtervezett szolgáltatást és a Michelin-szintű konyhaművészetet. Magyarország vezető fine dining caterereként 2023 óta bővítjük rangos szolgáltatásainkat határainkon túl is.
Weboldal: https://experiencebyterra.com/
Cégünk családias szellemiségben működik, ahol a vezetés és a munkatársak együtt dolgoznak büszkeséggel, elkötelezettséggel és erős csapatszellemmel.

A Younic Catering egy Budapesten alapított prémium catering cég, amely fiatalos, trendi és vibráló rendezvénykoncepcióiról ismert. Teljes körű catering szolgáltatást nyújtunk a magyar piacon, mindig az innováció és a kreativitás élvonalában maradva. Legyen szó esküvőkről, vállalati vagy társasági eseményekről, tudatos, ugyanakkor megfizethető catering élményeket tervezünk, amelyek új trendeket teremtenek a helyi rendezvényszervezésben.
Weboldal: https://younic.hu/

Együttműködés a Special Effects Kft-vel
A Terra és a Younic büszke tagjai és üzleti partnerei a nemzetközi szinten működő Special Effects Kft.-nek. Tíz másik csoporttaggal együtt egy erős hálózatot alkotunk a rendezvényszervezés területén, kollektív szakértelmünket kamatoztatva, hogy kivételes élményeket nyújtsunk.
Weboldal: https://speceffect.com/

Ha szeretnél egy támogató csapat részese lenni és a rendezvények világában képzeled el a jövődet, küldd el önéletrajzodat