Feladatok

  • Gépek, berendezések bekapcsolása;
  • Beérkező áruk fogadása, elpakolása, mélyhűtött, hűtött áru előkészítése, porciózása;
  • Rendelések elkészítése beérkezése alapján olajban/sütőben sütés;
  • Félkész alapanyagok porciózása, tálalás, minimális takarítási munka (asztalszedés, saját munkakörnyezet tisztántartása);
  • Termékek elpakolása, másnapi előkészítés, gépek, berendezések kikapcsolása

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • 18+
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Hétvégi műszakok vállalása (Szo. és Vasárnap 10:00-21:00-ig)

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minél több műszak vállalása
  • EÜ kiskönyv megléte (érvényes tüdőszűrő és alkalmassági vizsgálat) - nem feltétele a jelentkezésnek, elintézésében segítünk!

Amit kínálunk

  • Mivel Budakalászon van a munka, ezért a cég plusz egy munkaórát számol el a napi ledolgozott órákon felül.
  • Munkavégzés napján munkakezdés előtt fél órával kijutási lehetőség a Batthyány Térről és munkavégzés befejezését követően visszajuttatás ugyanoda.
Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet