Street Kitchen Kft.

Konyhai kisegítő

13 étteremből álló, folyamatosan bővülő étteremlánc, X. kerületben található központi termelőkonyhájára keresünk pozitív szemléletű, megbízható kollégánkat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák

  • rizsfőzés rizsfőző géppel

  • ázsiai tészták áztatása

  • a konyhafőnök és a műszakvezető utasítása alapján, különböző kiszerelésű termékek napi bontása

  • aktív részvétel a napi termelési feladatokban

Az álláshoz tartozó elvárások

  • hasonló, nagykonyhai munkakörben szerzett tapasztalat

  • pontosság, precizitás és gyorsaság

  • jól tűri a monoton munkavégzést

  • nagy teherbírás

  • rugalmas, nyitott személyiség

Amit kínálunk

  • minőségi alapanyagokat ismerhetsz meg és különleges technológiákkal találkozhatsz konyhánkon

  • meghatározott ütemtervben zajlanak a folyamataink, ennek köszönhetően nincs az A'la carte konyhákra jellemző stressz

  • 12 órás műszakokat; 'A' héten 3 munkanapot, 'B' héten 4 munkanapot

  • kéthetente szabad hétvégét

  • mindig pontosan érkező fizetést, kiemelt alapbérrel

  • időarányos fizetési előleg lehetőségét

  • modern, jól felszerelt környezetet

  • térítésmentes munkahelyi étkezést és BKV bérletet

  • szuper csapatépítő programokat /negyedéves-éves szinten/

  • pizza- és gyümölcsnapokat

  • támogató vezetőséget és jól összeszokott csapatot, ahol garantáltan megtalálod a helyed

  • kiszámítható és rugalmasan alakítható beosztást, amivel könnyedén tervezhetsz

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Ha szívesen csatlakoznál a csapatunkhoz, küldd el önéletrajzod nekünk!