Feladatok

  • A főzéshez kapcsolódó feladatok elvégzése (pl.: alapanyagok előkészítése, eszközök tisztán tartása),
  • A konyha és a konyhához tartozó helyiségek takarítása,
  • Ha tálalókonyhán dolgozol: szendvicsek elkészítése, a főétkezések melegítése, tálalása, adagolása.

MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?
  • Hetente 5 nap munkavégzés mellett a két pihenőnap biztosított a számodra,
  • Főző- és tálalókonyháinkon korán reggel kezdjük a napot, ezért a délutánjaink szinte teljesen szabadok.

Elvárások

  • Várjuk jelentkezésed akkor is, ha nem rendelkezel végzettséggel, és/vagy ha korábban nem dolgoztál hasonló munkakörben.

Örömmel vesszük, ha van közétkeztetésben és/vagy egyéb vendéglátásban szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk

  • Kedvező juttatási csomag,
  • Hivatalos, bejelentett munkaviszony,
  • Mindig pontosan érkező munkabér,
  • Teljes (8 órás) munkaidős foglalkoztatás,
  • Pontosan tervezhető munkaidő, napirend,
  • Oktatási intézmények étkeztetése esetén szabad délutánok, esték, szünidők,
  • Összeszokott, gyakorlatias csapat,
  • Távolsági utazási költségtérítés.
  • Ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk új munkatárs, akkor többszöri pénzjutalomban részesülsz!

Céginformáció

Piacvezető cégcsoportunk VAS MEGYEI szolgáltatási területeire keresünk munkatársakat KONYHAI KISEGÍTŐ munkakörbe.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva!