Talentis Group Zrt.
A Talentis Group Zrt. hazánk belföldi turizmusának piacvezető vállalatának Észak-Magyarországi régiójába, Konyhafőnök munkatársat keres.

Konyhafőnök (GH-1500)

Főbb feladatok, munkák:

  • A hotel konyhájának teljes körű szakmai irányítása
  • A szakácsok munkájának megszervezése, irányítása és rendszeres ellenőrzése
  • A vendéglátó egységek étlapjainak és kalkulációinak összeállítása
  • Optimális nyersanyag felhasználás biztosítása
  • Árurendelés, készletgazdálkodás
  • A közegészségügyi előírások betartása és betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Önálló munkavégzés, nagy munkabírás
  • Kiváló szervező, motiváló és együttműködési készség
  • Alaposság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási támogatás
  • Meleg étkezés
  • Munkaruha biztosítása
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül próbaidő lejárta után

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Szakmunka
  • Szakács
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka