Feladatok

  • Konyhák tervezése gyártói tervezőprogrammal
  • Belsőépítészekkel, tervezőkkel való kapcsolattartás, egyeztetés, szakami tanácsadás
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, termékek kiajánlása, szakma konzultáció
  • Viszonteladókkal való kapcsolattartás
  • Bejövő megkeresések fogadása, kezelése
  • Árajánlat készítés, folyamatos egyeztetés az ügyfél igényei szerint
  • Helyszínbejárásokon való részvétel, konyhák helyszíni felmérése
  • Megrendelések és reklamációk kezelése
  • Projektekben való részvétel, azok nyomon követése
  • Együttműködés társosztályokkal (beszerzés, pénzügy, marketing stb.)
  • Új üzleti kapcsolatok kiépítése
  • Utcáról betérő érdeklődők kezelése, körbevezetése, igényeik felmérése

Elvárások

  • Több éves értékesítési tapasztalat bútorértékesítés területén
  • Bútortervezési tapasztalat (konyhabútor, gardrób, fürdőszoba)
  • Angol nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban (aktív nyelvtudás)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Outlook)
  • Önálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó készség
  • Önálló tanulási képesség
  • Gyors rendszerező gondolkodás
  • Proaktív, rugalmas, dinamikus, gyors döntési képesség és eredményorientált személyiség
  • Kereskedői mentalitás, értékesítési beállítottság
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs készség és határozottság
  • Csapatmunkára való készség és igény
  • Érdeklődés a design világa iránt

Előnyt jelent

  • Konyha stúdióban szerzett tapasztalat
  • Műszaki és építészeti alapismeretek
  • Lakberendezési ismeretek
  • 3D tervező program(ok) ismerete
  • Kapcsolati háló
  • Egyéb más idegen nyelv ismerete
  • Multimédiás programok és eszközök használata

Amit kínálunk

  • Olyan lehetőséget kínálunk Önnek, melynek keretében egy érdekes piacon működő, dinamikusan fejlődő magyar cég dinamikus csapatában dolgozhat egy sokoldalú és felelősségteljes pozícióban, igényes munkakörnyezetben
  • Stabil háttér
  • Versenyképes munkabér
  • Szakami tréningek
  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye: Budapest belvárosa

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Solinfo cégcsoport keresi új munkatársát konyhabútor értékesítési területre. A magyar tulajdonban lévő piacvezető cég világítástechnikával, design bútorok forgalmazásával foglalkozik.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.
Cégnév: SOL-LIGHT Kft.