Feladatok

  • kontrolling terület irányítása
  • üzleti tervezés; a terv-tény adatok folyamatos nyomon követése, korrekciós javaslatok készítése és a végrehajtás felügyelete
  • éves beszámoló készítésében való aktív részvétel
  • a meglévő folyamatok elemzése, átdolgozása, új folyamatok kialakítása az eredményesség javítása érdekében
  • napi, heti, havi, negyedéves, éves kontrolling jelentések készítése
  • éves üzleti terven belül a költségvetési terv elkészítése
  • kontrolling riportok elkészítése
  • a területhez tartozó szabályzatok és eljárásrendek kidolgozása
  • üzleti év zárásában való közreműködés
  • a Társaság likviditásának biztosítása, folyamatos követése, menedzselése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség gazdasági / pénzügyi területen
  • kontrolling területen szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • LIBRA rendszer magabiztos ismerete
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • innovatív gondolkodás

Előnyt jelent

  • középvezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • víziközmű területen szerzett ismeretek

Amit kínálunk

  • SZÉP kártya juttatás évi bruttó 450 000 Ft mértékben
  • céges mobilkészülék, laptop
  • beiskolázási támogatás
  • munkavállalóra szabott célkitűzések, melyek teljesülése esetén az alapbéren felüli juttatásban részesítjük dolgozóinkat
  • hosszútávú munkalehetőség egy stabil, értékteremtő munkahelyen

Céginformáció

Keresünk határozatlan időre, teljes munkaidőben, általános munkarend szerint kontrolling csoportvezetőt újonnan kialakított területünkre!

A Mezőföldvíz Kft. fő tevékenysége 48 település víziközmű szolgáltatásának zökkenőmentes biztosítása, a fogyasztóhelyek száma mintegy 50 ezer. Társaságunk várja folyamatosan bővülő csapatába a pályázók jelentkezését!

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el önéletrajzod!

A beérkező önéletrajzok a jelentkezési határidő lejártát követően kerülnek elbírálásra, melynek eredményéről minden esetben visszajelzést adunk.

Pályázatod benyújtásával automatikusan elfogadod a Tájékoztató álláspályázatra jelentkezők részére elnevezésű fájlban foglaltakat, mely dokumentumot kérünk olvass el a Társaság honlapján, a lap alján található Adatvédelem menüpontra kattintva.

Várjuk jelentkezésed, ha szeretnél a régió elismert Víziközmű-szolgáltatójánál dolgozni!

Cégnév: Mezőföldvíz Kft