Feladatok

  • részvétel a havi forgalmi tervek készítésében
  • operatív controlling feladatok ellátása
  • összehasonlítások, kimutatások végzése, eltérések feltárása, elemzése, jelentése
  • banki jelentések készítése
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése
  • könyvelési anyagok ellenőrzése
  • utalási terv alapján történő feladatkövetés, számlák, fizetési határidők figyelemmel követése

Elvárások

  • legalább 1 éves pénzügyi vagy kontroller területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú (szakirányú) végzettség
  • magabiztos Excel használati ismeret
  • középfokú aktív angol nyelvtudás
  • proaktív, problémamegoldó hozzáállás
  • precíz, alapos munkavégzés

Előnyt jelent

  • gasztronómiai területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • kimagaslóan jó juttatási rendszer
  • hibrid munkavégzés lehetősége
  • fiatalos csapat
  • stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

Partnerünk, a nemzetközi fast casual, system-gasztronómia hazai franchise hálózata keresi újkontroller munkatársát.

Jelentkezni friss fényképes önéletrajz feltöltése mellett lehetséges a "jelentkezés" gombra kattintva bérigény megjelöléssel!
Cégnév: Eu-Jobs Kft.