Feladatok

  • Kontrolling rendszer kialakítása, illetve fejlesztése és működtetése (gyártási/termelési, pénzügyi, kereskedelmi).
  • Napi, heti, havi, éves és ad hoc riportok elkészítése a társosztályok munkatársai, az ügyvezetés és az anyavállalat számára.
  • Szervező és ellenőrző közreműködés a tervezés folyamatában (éves és féléves tervezés, hóvégi eredménybecslés).
  • Aktív részvétel az ellenőrzések lebonyolításában.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, központtal.

Elvárások

  • A kontrolling területén szerzett gyakorlat.
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • Felsőfokú végzettség.
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban.
  • MS Office szakmai felhasználói szintű ismerete (haladó Excel ismeret).
  • Stabil jogszabályi ismeretek.
  • Precizitás, szakmai igényesség.
  • Jó elemző képesség.
  • Problémamegoldó képesség.
  • Önálló munkavégzésre való képesség, proaktivitás.
  • Együttműködési készség, csapatmunkára való képesség.
  • Felelősségtudat, lelkiismeretesség és megbízhatóság.
  • Fedhetetlen előélet.

Előnyt jelent

  • Azonnali munkakezdés.
  • Teljes körű, gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat kontrolling területen (multinacionális környezetben is).
  • Mérlegképes könyvelői végzettség/ könyvelői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • széleskörű juttatási elemek (egészségpénztár, egészségbiztosítás, cafeteria),
  • stabil, német anyacéges háttérrel rendelkező, 25 éve sikeresen működő munkahely,
  • Home office lehetőség,
  • jogszabályoknak megfelelő, törvényes foglalkoztatás,
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka,
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • összetartó, támogató munkatársak.

Céginformáció

A Kalle Hungaria Kft. egy 25 éve működő, élelmiszer csomagoló anyag gyártó cég,
a Kalle GmbH magyarországi leányvállalata.
Elkötelezettek vagyunk az emberi értékek, a fejlődés és a hatékonyság mellett.
Pénzügyi és számviteli csapatunkba keresünk új munkatársat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: Kalle Hungaria Kft.