Feladatok

  • Vállalati kontrolling rendszer továbbfejlesztése, optimalizálása
  • Csoportszintű tervezési, riporting és előrejelzések készítése, időszaki nyomon követése, eltérések elemzése
  • Társasági portfólió kontrolling és gazdálkodási folyamatainak felügyelete, belső tanácsadás
  • Havi, negyedéves, éves számviteli és kontrolling zárások elvégzése
  • Gazdasági riportok készítése
  • Költség- és eredményadatok kontrollja
  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • Gazdasági számítások és elemzések végzése
  • Kontrolling folyamatok és belső szabályozások fejlesztésében részvétel
  • Versenytárs és beszállítói analízis

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli/gazdasági területen
  • Szakmai tapasztalat kontrolling munkakörben
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás komplex helyzetben
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Proaktivitás, probléma megoldó készség
  • Képesség több munkafolyamat párhuzamos elvégzésére és a határidők betartására
  • Magas fokú MS-Office ismeretek, különösen Excel
  • Analitikus szemlélet

Előnyt jelent

  • Idegenforgalmi tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes anyagi juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Megbízható és összetartó csapat
  • Home office heti 2 napban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.