Feladatok

  • management jelentések, árbevételi és költség riportok készítése
  • termék- és ügyfélfedezet kalkulációk végzése
  • termékszintű és üzletági önköltségszámítás
  • a kontrolling rendszer fejlesztésében való folyamatos, aktív részvétel
  • terv-tény riportok határidőre történő elkészítése, eltérések magyarázata
  • javaslattétel a hatékonyság növelésére

Elvárások

  • felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • magabiztos, haladó Excel tudás, használat
  • kontrolling elemzések, riportok és vizualizáció készítésében való jártasság
  • önköltségszámításban való jártasság
  • proaktív gondolkodás, önálló munkavégzés
  • integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett - esetleg egészségügyi -tapasztalat
  • SQL adatbázis kezelésben való jártasság
  • reporting és vizualizációs eszközök ismerete

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kiváló munkakörnyezet és légkör
  • megbízható, stabil társasági háttér
  • kedvezményes egészségügyi szolgáltatás csomag, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • munkába járás támogatása
  • hibrid munkavégzési lehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el nekünk önéletrajzát, motivációs levelét bérigénye megjelölésével. A pályázatokat a Dr. Rose Magánkórház Kft. Adatvédelmi és adatkezelési szabályzatának megfelelően kezeljük, mely  a Dr. Rose Magánkórház Kft. weboldalán elérhető.
Az állás 2024. szeptember 1. napjával betölthető.