Coca-Cola HBC Magyarország Kft.

Kontroller-Kategória Profitabilitás

Szeretnél a világ egyik legismertebb vállalatánál karriert építeni? Érdekel a pénzügyi tervezés világa az FMCG szektorban? Nálunk nem csak arról szól a munkanap, hogy riportokat gyártasz, hanem valódi business partnerként számítunk Rád az üzleti funkciók napi szintű támogatásában, legyen szó akár az Értékesítésről vagy Marketingről.

FELADATAID AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

  • A kapcsolódó funkciók stratégiai döntéseinek támogatása pénzügyi szempontból
  • Menedzsment és az anyavállalat részére pénzügyi kimutatások elkészítése
  • Pénzügyi riportok, prezentációk készítése
  • Business Partnerként való részvétel az üzlet különböző területeit érintő projektekben, folyamatokban, napi döntésekben
  • Az éves üzleti valamint a havi gördülő tervek részterületeinek elkészítése
  • Havi zárási folyamatban való aktív részvétel

MEGVAN BENNED A TITKOSÖSSZETEVŐ?

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kontrolling/üzleti tervezés/üzleti elemzés/számvitel/pénzügyi audit területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Office szoftverek felhasználói szintű ismerete, magas szintű Excel ismeret
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Proaktív mentalitás, dinamikus személyiség, aki nem ijed meg a problémáktól sem
  • Szakmai- és személyes fejlődés iránti vágy
  • Felelősségérzet a felügyelt üzleti terület vagy folyamat iránt
  • Precizitás, pontos munkavégzés, illetve kiváló kommunikációs készség

MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD?

  • Egy kiváló hírnevű cégnél szakmai kihívásokkal teli, izgalmas munkakört kínálunk
  • A betanulásodat teljes kőrűen támogatja a csapat és vezetőd
  • Fejlődési és előre meneteli lehetőségek cégen belül, akár rövid, akár hosszú távon
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, orvosi ellátás, éves bónusz, stb.)
  • Kiváló, összeszokott és összetartó csapat tagja lehetsz, rendszeresen szervezünk csapatépítőket, és családi napokat
  • Heti 3 home office lehetőség
  • Céges buszjáratokat biztosítunk:
    • Örs vezér tér, Határ út, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár,
    • Széll Kálmán tér, Gellért tér, Savoya park, Campona megállóhelyekkel)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling