Feladatok

  • Havi kontrolling zárási folyamatok az SAP-ban,
  • Riportok készítése a központ részére,
  • Elemzések, kimutatások és riportok készítése a társosztályok számára,
  • Éves tervezésben való részvétel,
  • Havi forecastban való részvétel,
  • Termék költségkalkulációk és paraméterek kezelése SAP-ban, előkalkuláció,
  • Kontrolling és pénzügyi rendszer fejlesztésben való aktív részvétel.

Elvárások

A leendő kollegánk:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik (pénzügyi-, számviteli-, kontrolling szakirány)
  • Magabiztos, közép szintű angol nyelvtudása van (írásban és szóban egyaránt)
  • Magas szintű MS Excel ismeretei vannak
  • Min. 3-5 éves kontrolleri tapasztalattal rendelkezik (termelőüzemi tapasztalat előny)
  • Analitikus gondolkodású és rendszer szemléletű

Előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jó csapatot, családias hangulatot, és stabil, hosszú távú munkalehetőséget
  • Cafetériát, éves bónuszt, bejárás támogatást korlátlan konditeremhasználatot és egyéb béren kívüli juttatásokat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Rugalmas munkaidőt

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Növekedjünk, alkossunk és inspiráljunk együtt!
Ezek az értékek képezik kultúránk alapját. Mintegy 26 000 embert foglalkoztatunk több mint 30 országban, ezért olyan globális munkaerőt kell inspirálnunk, amely készen áll a változásokra, és keresi és megragadja az új utakat, új módszereket. Arra törekszünk, hogy ideális munkáltatóvá váljunk a munkatársaink bevonásán és fejlesztésén keresztül.
Nekik köszönhetjük, hogy a világ egyik vezető innovatív és fenntartható csomagolás- és papírgyártója vagyunk, és ügyfeleink a világ legelismertebb márkái, köztük a Procter & Gamble, a Nestlé. Ahhoz, hogy továbbra is építhessünk közös sikereinkre, olyan tehetséges embereket keresünk, akik szeretnének csatlakozni csapatunkhoz, hogy igazi változást, előrelépést idézzenek elő a világban!

A Jelentkezés gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Mondi Szada Kft.