Feladatok

  • A cégcsoport pénzügyi és gazdasági céljainak elérésére irányuló stratégiák és tervdokumentumok kidolgozása és aktualizálásában való részvétel.
  • A cégcsoport belső folyamatainak elemzése, ellenőrzése esetleges megújítására javaslatok kidolgozása
  • Üzletágak és cégcsoport eredményességének követése, ellenőrzése
  • Kontrollig jelentések, adatelemzések és előrejelzések készítése
  • Rendszeres havi, negyedéves adatszolgáltatás és beszámolók készítésében való aktív részvétel
  • A gazdasági kockázatok felmérése és kezelése.
  • A cégcsoport pénzügyi, törvényi előírásoknak és szabályozásoknak való megfelelésének biztosítása.
  • Számlaforgalom koordinálása, utalások ellenőrzése, behajtásban való részvétel
  • Könyvvizsgálatokban való részvétel, azok előkészítése és koordinálása
  • Rendszeres és eseti banki adatszolgáltatásokban való közreműködés
  • A Gazdasági vezető teljes körű helyettesítése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 3-5 év pénzügyi és számviteli, kontrolling tapasztalat
  • A magyar számviteli és adószabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • Vállalatirányítási rendszer és MS Office felhasználó szintű ismerete
  • MS Excel (függvények, pivot tábla, stb.) magas szintű ismerete, napi használati rutin
  • Elemzői, szervezői és problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód
  • Jártasság statisztikai módszerek alkalmazásában,
  • Precizitás, pontosság, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs képesség mind szóban, mind írásban
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Együttműködésre képes, nyitott személyiség
  • Döntésképes, határozott, önálló személyiség
  • Stressztűrő képesség

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Egyetemi vagy főiskolai gazdasági végzettség
  • Mérlegképes vagy adótanácsadói végzetség
  • Vezetői tapasztalat
  • BC vállalatirányitási rendszer ismerete (Microsoft)

Amit kínálunk

  • Pénzügyileg erős, gyorsan növekvő stabil háttér
  • Versenyképes fizetési csomag és motivációs rendszer
  • Cafetéria és egyéb juttatások
  • Munkavégzési eszközök
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása: képzések, konferenciák, rendezvények és csapatépítés
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Kihívásokkal teli munkakör, fejlődési lehetőség
  • Modern irodai környezet

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor a „Jelentkezem” gombra kattintva küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igénye megjelölésével.

Cégnév: KROMAT KFT.