Feladatok

  • Részt vesz a Társaság éves üzleti tervének elkészítésében és a megvalósulásának folyamatos nyomon követésében;
  • Részt vesz a havi, negyedéves, éves zárási feladatok teljesítésében;
  • Költségfelosztással kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Közreműködik a Társaság középtávú üzleti stratégiájának a kidolgozásában, a középtávú pénzügyi célok és kulcs-teljesítménymutatók kijelölésében és nyomon követésében;
  • Vezetői információs rendszer fejlesztésében közreműködés;
  • Nyomon követi a projektek megvalósítását pénzügyi és kontrolling szempontból;
  • Gondoskodik a támogatási szerződésekkel / támogatási okiratokkal kapcsolatos kontrolling feladatok ellátásáról;

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Legalább 4 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, erős gyakorlati Excel tudás;
  • Rugalmasság, proaktivitás;
  • Jó kommunikációs és kapcsolattartási készség;
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

  • EPTK rendszer ismerete;
  • Számviteli ismeretek és tapasztalat;
  • Projekt kontrolling területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Képzési lehetőségek,
  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Színvonalas munkakörnyezet.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Társaságunk azon dolgozik, hogy az informatikai beszerzések egységes és központi beszerzési rendszerén keresztül a kapcsolódó folyamatok átláthatóvá és tervezetté váljanak, az átgondolt beszerzésekkel pedig javítsa a közigazgatás, az állami vállalatok vagy más a közfeladatellátásban résztvevő szervezetek működésének hatékonyságát.

Cégnév: Digitális Kormányzati Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság