Feladatok

  • termelési költségek elemzése és tervezése
  • területhez tartozó termékek önköltség kalkulációja
  • éves üzleti terv összeállítása a társterületek együttműködésével
  • riportok, elemzések összeállítása
  • kapcsolattartás a központi kontrolling osztállyal
  • havi zárások, feladatok teljes körű lebonyolítása a főkönyvelővel együttműködve
  • készletértékelés, - elemzés

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú gazdasági végzettség (pénzügy, számvitel, kontrolling)
  • legalább 3-5 év kontrolling területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • MS Office, SAP magabiztos ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • igényes, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • elemzési készség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem mellett éves bónusz
  • többféle béren kívüli juttatás
  • szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget
  • dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal már ma a holnap világát alakítjuk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul.
A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Kérdés esetén forduljon
a HR osztályhoz:
+36 20 428 1985

Schaeffler Debrecen Kft.
4031 Debrecen
Határ út 1/D.
Cégnév: Schaeffler Debrecen Kft.