Feladatok

  • Vállalati controlling rendszer továbbfejlesztése, optimalizálása
  • Termékkalkuláció
  • Gyártási költségek allokációja
  • Üzleti tervek és előrejelzések készítése, időszaki nyomon követése, eltérések elemzése
  • ERP adatkontroll
  • Gazdasági riportok készítése
  • Pénzügyi tervezési folyamatokban való aktív részvétel
  • Költség- és eredményadatok kontrollja
  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • Könyvvizsgálói auditokon való részvétel
  • Gazdasági számítások és elemzések végzése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli/gazdasági/gazdaságinformatikai területen
  • Szakmai tapasztalat kontrolling munkakörben
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás komplex helyzetben
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Naprakész pénzügyi ismeretek, jártasság a vonatkozó jogszabályokban
  • Proaktivitás, probléma megoldó készség
  • Képesség több munkafolyamat párhuzamos elvégzésére és a határidők betartására
  • Magas fokú MS-Office ismeretek, különösen Excel
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Német nyelvtudás előny

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Abas vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Gépjárművezetői engedély megléte

Amit kínálunk

  • Versenyképes anyagi juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Megbízható és összetartó csapat

Céginformáció

Az SMP STABIL Kft. 1999-ben kezdte meg működését Magyarországon. Az SMP vállalatcsoport tagjaként a legmodernebb gyártási technológiákat meghonosítva, illetve saját fejlesztései révén mára, a világ vezető autógyárainak beszállítójává vált. Töretlenül hiszünk abban, hogy az eddig elért sikereink alapja és a további fejlődés záloga is a folyamatos fejlődés és a kimagaslóan magas minőség. Dinamikus bővülő csapatunkba keresünk Kontroller kollégát.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje be fényképes magyar/angol vagy magyar/német nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: SMP STABIL Kft.