Feladatok

Közel 25 éve piacvezető konténerszerelő cég keres munkatársakat

budaörsi csapatába.

A munkakör:

  • moduláris épületek / konténerek / vázszerkezet összeszerelése,
  • szendvicspanelek berakása, falak és ablakok behelyezése, bútorok összeállítása
  • külső-belső munkálatok elvégzése.

A munka alapvetően tiszta és változatos. A feladatokhoz kapcsolódó képzést a cég biztosítja.

Elvárások

Jó csapatjátékost, proaktív, lendületes hozzáállást keresünk.
Építőipari tapasztalat nem feltétel, de előny. Jó fizikai erőnlét elvárt.
Munkaidő hétköznap (7-17-ig), pénteki nap rövidebb, szombat, vasárnap nincs műszak.

Előnyt jelent

Bármilyen szaktudás, lakatos, targoncavezető, vízvezeték-szerelő, villanyszerelő mindenképp előny és magasabb bérezést von maga után.
B kategóriás jogosítvány előny.

Amit kínálunk

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • 20 éve a piacon lévő cégcsoport konténerszerelés, felvonulási és moduláris épületek teljeskörű kivitelezője. Hosszú távon számíthatsz ránk, stabil jövőképet építhetsz nálunk.
  • INGYEN SZÁLLÁS, munkaruha, utazás és étkezési támogatás biztosított
  • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezetben tevékenykedhetsz
  • Adunk lehetőséget a benned felmerülő ötletek megvitatására és megvalósítására

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

A GST Group közel 25 éve aktív a konténerpiacon, mint megbízható munkaadó és szakmailag elismert konténer kivitelező. Magyarország és Kelet-Európa egyik legnagyobb konténerszerelő csapatát foglalkoztatjuk, számos magas színvonalú projektet vittünk véghez.
További információ a www.gstgroup.hu oldalon.