Feladatok

•    Gyártmányok tervezése vevőinformációk alapján.
•    Gyártási dokumentációk előkészítése.
•    A prototípus ellenőrzése a Minőségellenőrrel együtt.
•    Technológiai változtatások követése és elkészítése.
•    Folyamatos kapcsolattartás az anyacég konstruktőreivel.
•    Új technológiák megismerése és alkalmazása.
•    Javaslatot tesz a szükséges javításokról az általa végzett munka termelékenységének és minőségének fokozására.

Elvárások

•    Felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
•    Min. 2 év gyakorlat a fémipar területén
•    Műszaki tervezői programok ismerete (Autocad, Solidworks)
•    Fémipari, műszaki ismeretek

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Innovatív termékmegoldások 70 éve a lemezek, acél és nemesacél területén.
A Bader cégcsoport magyarországi telephelyét 1992-ben nyitották meg. A pécsi telephelyen több mint 20.000 m2 gyártóterületen gépburkolatokat, kompakt kabinokat, különleges tartályokat, kapocsszekrényeket, kapcsolószekrényeket, speciális megoldásokat gyártunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!