Feladatok

  • Gyógyszeripari termékeket csomagolnál, válogatnál és rendszereznél
  • Gyártósoron dolgozhatnál egy modern nemzetközi nagyvállalatnál

Elvárások

  • Vállalj több műszakos munkarendet
  • Jelenleg nappali tagozaton tanulsz és aktív vagy passzív tanulói / hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Heti 5 napot tudj vállalni hétköznapokon
  • Betöltött 18. életév

Amit kínálunk

#szabad hétvégék
#kiszámítható munkavégzés
#tiszta munkaterület

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

1954 óta stabilan működő nyírbátori partnercégünk. A világ vezető intim egészségügyi gyártó cége. Világszerte több, mint 12.000 alkalmazottat foglalkoztatnak, beleértve két magyarországi gyáruknak dolgozóinak létszámát, amely meghaladja a 4.000 főt.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Cégnév: Get Work Iskolaszövetkezet