Feladatok

  • A kampányok kommunikációs stratégiájának megalkotása és kivitelezése.
  • Brand építés.
  • A marketing területhez tartozó munkatársak felügyelete (social media manager, junior kommunikációs szakértő)
  • Együttműködés a grafikusokkal, designerekkel, gyártási szakemberekkel.
  • Folyamatos együttműködés a szervezet főszerkesztőjével és ügyvezető igazgatójával.
  • A teljes közösségi médiában megjelenő kommunikáció tervezése, felügyelete, ehhez kapcsolódó feladatok delegálása.
  • Közkapcsolatok szervezése (PR): sajtóközlemények írása, delegálása; sajtókapcsolatok ápolása.
  • A weboldal fejlesztés koncepciójának kidolgozása, együttműködés külső partnerekkel.
  • Műsortervhez kapcsolódó kommunikációs stratégia kialakítása, megvalósítása.
  • Közösségi médiaplatformonként egyedi tartalomstratégiák megalkotása.
  • Tartalomgyártás.

Elvárások

  • Több éves tapasztalatod van ügynökségi oldalon, stratégia és/vagy kreatív területen esetleg vállalati oldalon kommunikáció/marketing területen.
  • Van több éves vezetői tapasztalatod.
  • Értesz a brand építéshez, a kommunikációs stratégia megalkotásához, a kampányokhoz, a social mediához, a tartalom gyártáshoz, valamint a PR-hoz.
  • Lendületes vagy és sok jó ötleted van.
  • Képes vagy koncepcióban gondolkozni, ötleteidet átadni, megvalósítani.
  • Jól beszélsz angolul,
  • érdekel a műsorszolgáltatás/média világa, esetleg van benne tapasztalatod.

Amit kínálunk

  • Izgalmas feladatok egy dinamikusan növekvő szervezetben.
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség.
  • Versenyképes fizetés.
  • Fiatalos, dinamikus, kreatív csapat.
  • Belvárosi munkahely, kellemes környezetben.

Céginformáció

Ügyfelünk egy elismert politikai és közéleti médiaplatform, amely széleskörű média formátumok megjelenítésével és feldolgozásával foglalkozik. Keressük azt a tapasztalt és lelkes vezetőt, aki képes egy gyorsan fejlődő szervezetben kialakítani, megvalósítani és működtetni a kommunikációs és marketing stratégiát.

Cégnév: Transpose-HR személyzeti tanácsadó Kft