Költségelemzési csoportvezető

A Flex technológiai innovációt, ellátásilánc-menedzsmentet és gyártási megoldásokat kínál több mint 30 országban, különböző iparágak és végfelhasználói piacok számára.

Vállalatunk Magyarországon 7 városban – Budapesten, Gyálon, Üllőn, Nyíregyházán, Sárváron, Tabon, valamint Zalaegerszegen – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Ha szeretne többet megtudni rólunk, látogasson el flex.com weboldalunkra!

A sárvári telephelyünkre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

A pozíció a Business Development Manager-nek jelent, a munkakör felel a vállaltirányítási rendszerünkben lévő árak megfelelőségéért, új ajánlatok készítéséért, ezek a vezetőséggel való egyezetetéséért és jóváhagyatásáért.

A legfontosabb feladatok a következők lesznek:

  • A költségelemző és quote csapat irányítása, motiválása (mely a meglévő programok és új poteciális üzletek megvalósulását is támogatja)
  • Folyamatos tájékoztatás biztosítása a vezetőség és a különböző üzletágaink program menedzsmentje felé
  • Vizuális, átlátható és jól értelmezhető elemzések készítése, ezek a társosztályok és vezetőség felé való prezentálása
  • Meghatározott üzleti célok követése és elérése
  • Meglévő folyamatok fejlesztése
  • Hatékonyságfejlesztő intézkedések támogatása elemzésekkel
  • A rendszerben lévő árak megfelelőségének biztosítása
  • Az ECO (Engineering Change Orders) folyamatok támogatása

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • BA vagy MSC diploma gazdasági, pénzügyi, mérnöki területen
  • 1-2 év csoportvezetői tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol és magyar nyelvismeret
  • Magas szintű MS Office ismeretek (Excel, Power Point)
  • Alapvető műszaki érdeklődés, gyártásban szerzett jártasság
  • Kiváló adatelemző, kimutatás készítési és prezentálási képesség
  • Készség különböző szintekkel és társosztályokkal való hatékony kommunikációra, érdekérvényesítésre
  • Képesség a folyamatok holisztikus átlátására és fejlesztésére

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző
Cégnév: Flextronics International Kft.